Pozyskaj najlepsze młode talenty

Ponad 50% populacji studenckiej odwiedza nas regularnie.

POZNAJ NASZE PRODUKTY

O nas

Bądź tam gdzie Twoi kandydaci

Notatek.pl jest najpopularniejszym* studenckim serwisem wiedzy w Polsce. Bezpłatnie udostępnia studentom kompletne i zróżnicowane materiały do nauki i rozwoju: notatki z zajęć, kursy wideo oraz testy.

*źródło: numer 1 w kategorii serwisów studenckich, Megapanel, czerwiec 2015

W 2020 r. odwiedziło nas ponad 2,4 milionów unikalnych użytkowników.

Ponad 500 tysięcy stron materiałów pobranych przez studentów miesięcznie.

900 tysięcy użytkowników zarejestrowało się w naszym serwisie.

Reklama w notatce

Przyciągnij uwagę talentów na dłużej

Twoja reklama zostanie umieszczona w nagłówku każdej notatki pobieranej przez studentów. Dzięki temu zyskasz uwagę studenta, który uczy się średnio 30 minut. Sam decydujesz do jakiego profilu notatek chcesz dołączyć swoją reklamę!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kampania banerowa online

Daj się zauważyć kandydatom

Baner reklamowy Twojej firmy wyświetli się wyłącznie studentom, którzy pasują do Twojego profilu idealnego kandydata. Twoja kampania wizerunkowo-rekrutacyjna będzie emitowana w dwóch najpopularniejszych miejscach serwisu – w widoku notatki i przy wyszukiwarce notatek.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Targetowany e-mailing

Dotrzyj do selektywnej grupy osób

Poinformuj wybranych studentów o swoich planach rekrutacyjnych! Twoja wiadomość dotrze do wyselekcjonowanej grupy naszych użytkowników, która będzie najbardziej odpowiadać Twoim potrzebom.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Profil pracodawcy

Zaprezentuj się jako atrakcyjny pracodawca

Pokaż się studentom z najlepszej strony! Istotne informacje dotyczące np. atmosfery w pracy, ścieżek rozwoju czy benefitów pozapłacowych umieścimy na dedykowanej stronie opisującej Twoją firmę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Box rekrutacyjny

Wypromuj swoje ogłoszenie rekrutacyjne

Baner tekstowy z przekierowaniem do ogłoszeń rekrutacyjnych opublikowanych w zakładce kariera. Zostanie wyświetlony przy notatkach o tematyce związanej z kategorią stanowiska, którego dotyczy Twoja oferta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ